Zdielať s priateľmi:
Brzdový systém vozidla Mitsubishi Lancer 3 a 5
Brzdový systém – všeobecné informácie
Brzdový systém pozostáva z hlavného valca, hydraulického posilňovača, predných kotúčových bŕzd a zadných bubnových bŕzd. Autá vybavené katalyzátorom a autá so zdvihovým...
Brzdový systém pozostáva z hlavného valca, hydraulického posilňovača, predných kotúčových bŕzd a zadných bubnových bŕzd. Autá vybavené katalyzátorom a autá so zdvihovým...
Brzdy predných kolies — zariadenie
Autá s motorom 1,3 / 1,5 litra od 9,88 do 3,92 Autá s motorom 1,6 / 1,8 l vyrobené od 9,88 do 3,92
Autá s motorom 1,3 / 1,5 litra od 9,88 do 3,92 Autá s motorom 1,6 / 1,8 l vyrobené od 9,88 do 3,92
Demontáž a montáž brzdových doštičiek predných kolies
Odstránenie Označte lakom polohu ráfika na náboji kolesa. To zaisťuje, že vyvážené koleso sa znova nainštaluje na pôvodné miesto. Zdvihnite prednú časť auta, pozri odsek...
Odstránenie Označte lakom polohu ráfika na náboji kolesa. To zaisťuje, že vyvážené koleso sa znova nainštaluje na pôvodné miesto. Zdvihnite prednú časť auta, pozri odsek...
Kontrola hrúbky brzdových kotúčov
Opracovanie brzdových kotúčov nie je povolené. Ak sú drážky hlbšie ako 0,5 mm alebo ak dôjde k silnému opotrebovaniu, brzdový kotúč sa musí vymeniť. V takom prípade...
Opracovanie brzdových kotúčov nie je povolené. Ak sú drážky hlbšie ako 0,5 mm alebo ak dôjde k silnému opotrebovaniu, brzdový kotúč sa musí vymeniť. V takom prípade...
Demontáž a montáž brzdových doštičiek pre zadné kotúčové brzdy
Len autá so 16 ventilovými motormi Na zaskrutkovanie (opätovnú inštaláciu) piestov je potrebný špeciálny nástroj. Ak nie je k dispozícii špeciálny nástroj, môžete si ho...
Len autá so 16 ventilovými motormi Na zaskrutkovanie (opätovnú inštaláciu) piestov je potrebný špeciálny nástroj. Ak nie je k dispozícii špeciálny nástroj, môžete si ho...
Demontáž a montáž brzdového strmeňa
Pri výmene brzdových kotúčov je potrebné vymeniť aj brzdové doštičky. Odstránenie Označte lakom polohu ráfika na náboji kolesa. To zaisťuje, že vyvážené koleso sa znova...
Pri výmene brzdových kotúčov je potrebné vymeniť aj brzdové doštičky. Odstránenie Označte lakom polohu ráfika na náboji kolesa. To zaisťuje, že vyvážené koleso sa znova...
Kontrola posilňovača riadenia
Činnosť hydraulického posilňovača sa kontroluje, ak je na dosiahnutie požadovaného brzdného účinku potrebný extrémne vysoký tlak na brzdový pedál. Stlačte brzdový pedál...
Činnosť hydraulického posilňovača sa kontroluje, ak je na dosiahnutie požadovaného brzdného účinku potrebný extrémne vysoký tlak na brzdový pedál. Stlačte brzdový pedál...
Bubnová brzda zadného kolesa — zariadenie
Typ 1 (6.90-3.92) 1 - Mazací uzáver 2 - Matica náboja 3 - Vnútorný krúžok vonkajšieho ložiska 4 - Brzdový bubon 5 - Vratná pružina 6 - Inštalačná páka 7 - Inštalačný...
Typ 1 (6.90-3.92) 1 - Mazací uzáver 2 - Matica náboja 3 - Vnútorný krúžok vonkajšieho ložiska 4 - Brzdový bubon 5 - Vratná pružina 6 - Inštalačná páka 7 - Inštalačný...
Demontáž a montáž brzdových doštičiek/brzdových bubnov zadného kolesa
Pozor: Jednotlivé časti brzdového mechanizmu ľavého a pravého kolesa sú rozdielne; preto nie sú zameniteľné. Pri odstraňovaní dielov ich rozložte tak, aby sa dali...
Pozor: Jednotlivé časti brzdového mechanizmu ľavého a pravého kolesa sú rozdielne; preto nie sú zameniteľné. Pri odstraňovaní dielov ich rozložte tak, aby sa dali...
Demontáž a montáž pracovných brzdových valcov
Odstránenie Odstráňte doštičky bubnovej brzdy. Otočte ventil "9", aby ste uvoľnili vzduch. Uvoľnite prevlečnú maticu "10" brzdového potrubia v zadnej časti brzdového...
Odstránenie Odstráňte doštičky bubnovej brzdy. Otočte ventil "9", aby ste uvoľnili vzduch. Uvoľnite prevlečnú maticu "10" brzdového potrubia v zadnej časti brzdového...
Brzdová kvapalina
Pri manipulácii s brzdovou kvapalinou dbajte na nasledovné: Brzdová kvapalina je jedovatá. Nikdy nevysávajte brzdovú kvapalinu ústami cez hadičku. Naplňte nádržku...
Pri manipulácii s brzdovou kvapalinou dbajte na nasledovné: Brzdová kvapalina je jedovatá. Nikdy nevysávajte brzdovú kvapalinu ústami cez hadičku. Naplňte nádržku...
Odstránenie vzduchu z brzdového systému
Po každej oprave bŕzd, pri ktorej je systém otvorený, môže byť v potrubí vzduch. V tomto prípade by sa mal z brzdového systému odstrániť vzduch. Prítomnosť vzduchu sa...
Po každej oprave bŕzd, pri ktorej je systém otvorený, môže byť v potrubí vzduch. V tomto prípade by sa mal z brzdového systému odstrániť vzduch. Prítomnosť vzduchu sa...
Výmena brzdového potrubia/brzdových hadíc
V brzdovom systéme, ktorý spája kolesá s hlavným valcom, sa používajú potrubia spolu s hadicami, ktoré odolajú vysokému tlaku. Pozor: Inštalujte iba hotové originálne...
V brzdovom systéme, ktorý spája kolesá s hlavným valcom, sa používajú potrubia spolu s hadicami, ktoré odolajú vysokému tlaku. Pozor: Inštalujte iba hotové originálne...
Spínač brzdových svetiel / nastavenie výšky brzdového pedála
Vyšetrenie Zmerajte výšku brzdového pedála. Požadovaná hodnota A: 168 - 170 mm. Úprava Odpojte konektor od spínača brzdových svetiel, uvoľnite poistnú maticu a...
Vyšetrenie Zmerajte výšku brzdového pedála. Požadovaná hodnota A: 168 - 170 mm. Úprava Odpojte konektor od spínača brzdových svetiel, uvoľnite poistnú maticu a...
Ručná brzda — zariadenie
2 - Poistná matica 3 - Nastavovacia matica 4 - Káblový ekvalizér 5 - Lanko prednej ručnej brzdy 6 - Prepínač signálu ručnej brzdy 7 - Páka ručnej brzdy 9 - Držiak kábla...
2 - Poistná matica 3 - Nastavovacia matica 4 - Káblový ekvalizér 5 - Lanko prednej ručnej brzdy 6 - Prepínač signálu ručnej brzdy 7 - Páka ručnej brzdy 9 - Držiak kábla...
Nastavenie ručnej brzdy
Ručná brzda sa automaticky nastavuje podľa opotrebovania brzdových doštičiek. Preto je nastavenie potrebné až po výmene páky alebo lanka ručnej brzdy, alebo keď napriek...
Ručná brzda sa automaticky nastavuje podľa opotrebovania brzdových doštičiek. Preto je nastavenie potrebné až po výmene páky alebo lanka ručnej brzdy, alebo keď napriek...
ABS zariadenie
Niektoré modely COLT/LANCER sú vybavené elektronickým protiblokovacím brzdovým systémom (ABS). Dodatočná montáž systému ABS nie je možná. Protiblokovací systém bŕzd...
Niektoré modely COLT/LANCER sú vybavené elektronickým protiblokovacím brzdovým systémom (ABS). Dodatočná montáž systému ABS nie je možná. Protiblokovací systém bŕzd...
Technické údaje brzdového systému
1) Pri niektorých verziách je hrúbka novej podložky 15,5 mm. 2) Autá s pohonom všetkých kolies a LANCER COMBI od 9,85: Vnútorný priemer nového: 203 mm; Hranica...
1) Pri niektorých verziách je hrúbka novej podložky 15,5 mm. 2) Autá s pohonom všetkých kolies a LANCER COMBI od 9,85: Vnútorný priemer nového: 203 mm; Hranica...
Táto sekcia je dostupná na: ruský, anglicky, bulharský, bieloruský, ukrajinský, srbský, chorvátsky, rumunský, poľský, maďarský
Podobné materiály pre ostatné modely Mitsubishi
➤ Podvozok: Brzdový systém Mitsubishi Colt 5 (1995-2003, benzín)
➤ Podvozok a šasi: Brzdový systém Mitsubishi Galant 5 (1983-1989, benzín)
➤ Podvozok: Brzdový systém Mitsubishi L200 4 (2005-2014, diesel)
➤ Podvozok: Brzdový systém Mitsubishi Outlander 1 (2003-2008)
➤ Podvozok a zadná náprava: Brzdový systém Mitsubishi Pajero 4 (2006-2021)
➤ Podvozok automobilov: Brzdový systém Mitsubishi Space Star (1998-2005)
Odkaz na túto sekciu v rôznych formátoch
TEXTHTMLBB Code
- Všeobecné informácie
- Manuálny
- Údržba auta
- Pohonná jednotka
- Oprava motorov MPI
- Oprava motorov GDI
- Generálna oprava motora
- Chladiaci a mazací systém
- Systém vstrekovania paliva MPI
- Systém vstrekovania paliva GDI
- Nasávací a výfukový systém
- Štartovací a nabíjací systém
- Prevodovka
- Automatická prevodovka
- Variátor (CVT)
- Hnacie hriadele a prevodovka
- Podvozok
- Predné odpruženie
- Zadné odpruženie
- Systém riadenia
- Brzdový systém
- Karoséria a interiér
- Dvere, zámky a okná
- Exteriér (vonkajšie prvky)
- Interiér (vnútorné prvky)
- Elektrické vybavenie
- Kúrenie a klimatizácia
- Bezpečnostný systém SRS
- Vybavenie a prístroje
- Schémy zapojenia (salón)
- Schémy zapojenia (kombi)
- Všeobecné informácie
- Údržba auta
- Pohonná jednotka
- Oprava motora
- Systém mazania
- Chladiaci systém
- Systém zapaľovania
- Palivový systém
- Karburátor
- Vstrekovanie paliva
- Dieselový energetický systém
- Výfukový systém
- Prevodovka
- Spojka
- Prevodovka
- Podvozok automobilov
- Predné odpruženie
- Zadné odpruženie
- Systém riadenia
- Brzdový systém
- Kolesá a pneumatiky
- Karoséria a interiér
- Exteriér (vonkajšie prvky)
- Interiér (vnútorné prvky)
- Vykurovací systém
- Elektrické vybavenie
- Vybavenie a prístroje
- Napájacie zariadenia
- Elektrické obvody

